powrót
Cena: 1 048 600 zł

Działka budowlana-usługowa

Na sprzedaż, lokalizacja: Kleszczów
Działka budowlana-usługowa
Działka budowlana-usługowaTo ogłoszenie nie posiada jeszcze spaceru wirtualnegoTo ogłoszenie nie posiada rzutów

paula

Paula Ziemba

tel.: 500 801 328
sami.swoi.nieruchomosci@wp.pl
Ogłoszenie nr.: 35/B/19
Facebook Twitter Google Plus

Zapytaj ogłoszeniodawcę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. Sami Swoi Krzysztof Dybała, 97-400 Bełchatów, ul. Piłsudskiego 7, dla celów prowadzonej przez P.H.U. Sami Swoi Krzysztof Dybała działalności marketingowej,
Wyrażam zgodę na przesyłanie zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną na udostępniony adres poczty elektronicznej lub numer telefonu przez P.H.U. Sami Swoi Krzysztof Dybała informacji handlowej;
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego prowadzonego przez P.H.U. Sami Swoi Krzysztof Dybała zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Dowiedz się więcej

Cena
1 048 600 zł
100 zł/m2
Powierzchnia
10486 m2
Typ działki
budowlana
Szerokość frontu
23 m

Informacje dodatkowe

Dojazd: asfalt

Kształt: prostokąt

Media:

otwarty teren: Nie

las: Nie

jezioro: Nie

góry: Nie

morze: Nie


Opis

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni około 10486m2 znajdującą się w gminie Kleszczów na osiedlu domów jednorodzinnych z dostępem do rzeki. Działka posiada przyłączone media, ponadto jest ogrodzona z 3 stron i posiada dostęp do głównej drogi asfaltowej. Działka w MPZP oznaczona jest jako przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową, w dalszej części zaś jako tereny usług i sportu. Możliwość kupna części działki - w takim wypadku cena za metr nie podlega negocjacji. Jeśli kupno w całości to cena do negocjacji.

Cena : 100 zł/m2   w całości: 1 048 600 zł

Kupując przez Biuro Nieruchomości - Zyskujesz !

Zapewniamy obsługę prawną transakcji, bezpieczeństwo zakupu, sprawdzoną nieruchomość, pomoc w formalnościach i uzyskaniu kredytu - współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, doświadczonymi doradcami kredytowymi.

Okolica

Komunikacja:

Edukacja:

Zdrowie:

Inne:


Zobacz na mapie